Panele podłogowe

Jesteśmy firmą budowlaną, która zajmuje się importem i eksportem towarów na rynku. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeśli potrzebujesz niezbędnych materiałów do budowy domu, a w kolejnych etapach jego wykończenia oraz wystroju.

Mamy dla Ciebie szeroką ofertę paneli podłogowych. Jesteśmy dystrybutorem paneli firmy Melnox i Kronospan. W swojej ofercie posiadamy szeroki zasób, zaczynając od klasy AC2, a kończąc na AC5

Naszym producentem jest firma Kronooriginal, oferująca szeroki zakres paneli podłogowych. Możesz urządzić swoje wnętrze według własnych upodobań. Cała kolekcja znajdująca się na stronie internetowej jest do Twojej dyspozycji. Kronooriginal posiada obecnie ofertę specjalną najwyższej jakości paneli podłogowych Krono Xonic, idealnie pasującą do pomieszczeń mieszkalnych i obiektów handlowych, a także dobrze sprawdzająca się przy samodzielnym montażu. W ofercie nas naszej stronie znajdziesz panele podłogowe Lublin – AC4 o grubości 7 mm w kolorze dębu carballo w atrakcyjnej cenie. Jeśli jesteś ciekawy efektu, zanim on nastąpi, sprawdź w wirtualnym studio na stronie kronooriginal, jak Twoja podłoga będzie się prezentować i nie wybieraj w ciemno.

Gajek – materiały dekoracyjne Lublin – zapraszamy również do zapoznania się z szeroką ofertą naszego asortymentu.