Usuwanie zmarszczek

Opisz nam swoją kłopotliwą strefę, a my podpowiemy, czego Ci potrzeba. Na ogół kobiety zmagają się z wieloma przypadłościami, które niekorzystnie wpływają na ich wizerunek, osłabiają pewność siebie, stają się przyczyną niepotrzebnych kompleksów.

Medycyna estetyczna jest po to, aby zapobiegać tego typu sytuacjom. Zmarszczki to inaczej podłużne zagłębienie na skórze, które pojawiają się u każdej kobiety wraz z upływem lat. Warto jednak zauważyć, że nie jest to proces nieodwracalny.

Z pomocą przychodzi tu medycyna estetyczna – usuwanie zmarszczek Częstochowa. W ofercie Burghardt Clinic znajdziesz zabiegi, które zajmą się korektą zmarszczek mimicznych. Warto zaznaczyć, że nie są to zabiegi chirurgiczne. Korektę wykonuje się za pomocą tak zwanego botoksu, czyli toksyny botulinowej, który daje efekt wygładzenia i spłycenia zmarszczek mimicznych.

Drugą oferowaną przez nas metodą jest zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego, który skutecznie wypełnia zmarszczki mimiczne. Jest on naturalną substancją obecną w skórze człowieka, jednak po pewnym czasie zaczyna zanikać i jej braki powodują pojawieniem się zmarszczek. Dlatego ten zabieg ma za zadanie je uzupełnić i przywrócić skórze piękny i promienny wygląd. Jeśli nie wiesz, który zabieg będzie odpowiedni dla twojej skóry, skontaktuj się z nami.

Opowiesz nam, czym charakteryzuje się Twoja skóra, jaki masz problem i jakie efekty będą dla Ciebie satysfakcjonujące, a my dobierzemy zabieg odpowiedni do Twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz informacje o tym, jak długo utrzymują się efekty zabiegu, czy jest on bolesny oraz jak się do niego przygotować. Powinny one rozwiać wszelkie wątpliwości.