Wynajem lawety sprawdza się u osób, które kupują auto w zagranicznym kraju i nie chcą podejmować się jego samodzielnego transportu. Decydują się na wynajem lawety w naszej firmie I-Trans 4U. Jest to całkowicie uzasadnione, ponieważ samodzielna podróż w celu zakupu samochodu wpływa na jego eksploatację.

Co więcej, wiąże się to z koniecznością zabrania ze sobą drugiej osoby, która będzie kierowcą w drodze powrotnej. Decyzja o wyborze lawety jest korzystniejsza, bo nie wymaga zabierania nikogo do pomocy, a do tego odchodzą koszty związane z lokalnymi opłatami wywozowymi. Istotna jest tutaj również ekonomia, a mianowicie to, że jazda odbywa się jednym samochodem, co wiąże się ze spadkiem zużycia paliwa aż o 50%.

Czasami kierowcy decydują się na zakup uszkodzonego samochodu. Może on posiadać takie usterki jak uszkodzone opony, które nie pozwolą na samodzielne przetransportowanie go do kraju. Oczywiście jest możliwość naprawy u lokalnego mechanika. Jednak większość kierowców nie decyduje się na takie rozwiązanie, ponieważ ufają znanym firmom, a na miejscu często mają swoich sprawdzonych mechaników. Wiąże się to również ze znacznie niższymi kosztami naprawy w Polsce niż za granicą. Kierowcy takim przypadku bardzo często decydują się na wybór lawety, która przewiezie uszkodzony samochód, a do jego naprawy przystępują dopiero po jego transporcie.

Zdarza się też, że podróże służbowe czy wyjazdy wakacyjne kończą nieprzyjemnymi niespodziankami w postaci awarii lub stłuczki. Są to sytuacje, których nie można przewidzieć, dlatego trudno jest wtedy znaleźć mechanika, który rozwiąże problem od ręki. W takim przypadku z pomocą przychodzi nasza firma I-Trans 4U, laweta tanio Lublin, która wyśle do Ciebie pomoc i sprawnie przetransportuje pojazd do wskazanego celu. Dokonamy niezbędnej naprawy, a Ty będziesz mógł odebrać od nas samochód na terenie swojej posesji.