Co przychodzi ci na myśl, kiedy słyszysz hasło reklama świetlna? Jeśli to są kasetony reklamowe, to dobrze myślisz. Na tę formę reklamy bardzo chętnie decydują się przedsiębiorcy i przedstawiciele różnych branż.

Wynika to przede wszystkim z ich atrakcyjnej formy, a jednocześnie niskiej ceny, która sprawia, że niemal wszystkie podmioty, nawet mikrofirmy mogą sobie na nią pozwolić. Dzięki ich szerokiemu zastosowaniu można umieszczać je w różnych lokalizacjach i sektorach działalności. Mają takie cechy, które pozwalają je wykorzystywać również we wnętrzach: w obiektach usługowych i komercyjnych, pasażach sklepowych, dużych centrach handlowych czy budynkach użyteczności publicznej, co dodatkowo poszerza zasięg reklamy – zobacz szyldy reklamowe Lublin od MFactory.

Przedsiębiorcy wybierają je ze względu na możliwość ich dowolnego kształtowania, właściwości i wyglądu zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami oraz wymogami branży. Wyróżnia je również indywidualność, ponieważ trudno jest znaleźć dwie podobne realizacje w przestrzeni jednego miasta czy nawet dzielnicy. Polecane są przede wszystkim dla małych firm, które mają określony budżet na daną reklamę, ponieważ kasetony niosą za sobą niewielkie koszty w połączeniu z atrakcyjnością, czyli jej zdolnością przyciągania uwagi. Tą cechą są tutaj przede wszystkim walory świetlne.

Dzięki technologii LED oświetlimy szyld, który będzie widoczny nawet nocą. To szczególnie istotne dla firm działających w miejscach słabo oświetlonych albo znajdujących się poza centrami miast, na obrzeżach, w strefach ekonomicznych czy przy trasach wylotowych. W ofercie agencji reklamowej mFactory z Lublina znajdziesz szeroką gamę kasetonów w różnych typach i materiałach, na przykład z podświetlanymi literami oraz wiele innych. Specjalizujemy się w tworzeniu kasetonów reklamowych, dlatego możesz być pewien, że nasz wybór, to dobry wybór.