Przed przystąpieniem do realizacji inwestycji budowlanych warto zadać sobie to podstawowe pytanie. Od tego będzie zależała sprawność prowadzonych działań na budowie.

Dobrym sposobem wydaje się analiza porównawcza, która unaoczni nam plusy i minusy każdego z nich. Tradycyjna, mała betoniarka przydaje się, kiedy wznosisz dom. Jest ekonomiczna, gdyż pozwala przygotować dokładnie taką ilość materiału, jakiej potrzebujesz w danym momencie. Trzeba jednak zauważyć, że sprawdza się tylko przy niewielkich inwestycjach, Marmix oferuje też bloczek betonowy Lublin.

Jeśli mamy do ukręcenia beton w większych ilościach, betoniarka będzie pochłaniała dużo naszego czasu i sił, które na dłuższą metę zostaną szybko wyczerpane, co wpłynie negatywnie na efektywność pracy. Beton towarowy za to nie sprawdzi się przy drobnych poprawkach czy bardzo małych inwestycjach. Jednak jeśli mamy na myśli duże przedsięwzięcie polecamy zamówienie betonu towarowego. Wieloletnia działalność naszej firmy w przewożeniu betonu towarowego utwierdziła nas w przekonaniu, że zamówienie gotowego betonu jest znacznie lepszym pomysłem niż używanie tradycyjnej betoniarki.

Co więcej, zamówienie gotowego betonu zwalnia nas z obowiązku uruchamiania betoniarki kilkadziesiąt razy w celu wylania dużych powierzchni takich jak strop czy fundamenty. Nasza firma posiada specjalistyczną pompę, która doprowadza mieszankę wprost do miejsca docelowego, co jest o wiele efektywniejsze i wygodniejsze. Przy zamówieniu betonu należy wziąć pod uwagę jego ilość. Zazwyczaj możemy to wyliczyć w projekcie, jednak z doświadczenia wiemy, że lepsze jest zamówienie naddatku, ponieważ dodatkowa ilość betonu towarowego przydaje się przy ogrodzeniu, murku, płycie fundamentowej wolnostojącego garażu. Jeśli napotkają Państwo trudności z określeniem zapotrzebowania, to w trosce o naszych klientów, nasi doradcy chętnie służą profesjonalną poradą.