Szwedzki koncern Hilding Anders ma ponad 70 lat doświadczenia w produkcji materacy. Oferowane przez markę Hilding produkty dostępne są w Polsce od 2003 roku.

Asortyment obejmuje zarówno materace sprężynowe, jak i piankowe.

Każdy z nich wyróżnia się oryginalnym designem i elegancją. Gwarantuje również komfort, ponadprzeciętność oraz poszukiwaną innowacyjność i funkcjonalność.

Głównym celem, który stawia przed materacami marka Hilding, jest zapewnienie klientom maksymalnej wygody i dopasowanie się do ich indywidualnych preferencji oraz potrzeb. Między innymi z tego powodu powstały nowoczesne wkłady piankowe.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, materace Hilding odznaczają się wyjątkowo skuteczną cyrkulacją powietrza oraz odprowadzaniem wilgoci.

Dostępne modele obejmują między innymi materace sprężynowe dla dzieci i młodzieży – miękkie lub twardsze.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty sklepu, ponieważ dostępne są liczne modele materacy Hilding, różniące się między sobą funkcjonalnościami i przeznaczeniem do zastosowania.

Będące w asortymencie materace wyposażone w system sprężyn kieszeniowych zapewniają komfort, którego nie są w stanie oferować inne rodzaje materacy. Są jednocześnie miękkie i progresywnie wspierają całe ciało. Dzięki temu dzieci i młodzież mogą dobrze się rozwijać w trakcie snu, ponieważ materac zapewnia odpowiednie podparcie ciała i ułożenie kręgosłupa. Gwarantują zdrowy i regenerujący odpoczynek. Osoby preferujące sen na twardym podłożu powinny skierować swoją uwagę na materace piankowe. Dostępne są także modele z wkładem ze sprężyny bonelowej, a także materace Hilding, które dopasowują się do kształtu ciała.

Zarówno sklepy, jak i producenci rozumieją potrzeby swoich klientów. Z tego powodu marki takie jak Hilding nieustannie rozwijają ofertę dostępnych modeli, a sklepy sprowadzają najlepsze propozycje z rynku materacy. Warto dać materacowi dłuższą chwilę na odzyskanie odpowiedniego kształtu po okresie magazynowania i transportu. Również ciało użytkownika będzie musiało przyzwyczaić się do nowego podłoża, co również może zająć nawet kilka nocy.