Sitodruk to najstarsza metoda znakowania odzieży i tkanin. Nadruk uzyskany w ten sposób cechuje się dużą trwałością. Nie zaszkodzi mu pranie i prasowanie. Farby, których używamy to gwarancja głębokiego i intensywnego koloru, a prezentowana na koszulce fotografia jest precyzyjna, dokładna i wyraźna.

Prezentacja logo firmy na odzieży umożliwia znaczne poszerzenie grona Twoich potencjalnych klientów. Sprawia, że firma i oferowane przez nią produkty zaczynają być rozpoznawalne przez większą rzeszę ludzi. Zwiększa się prawdopodobieństwo tego, że osoba, która miała styczność z reklamą Twojej firmy, zainteresuje się jej ofertą.

Umieszczanie sitodruku na koszulkach to jedna z najtańszych form reklamy, co nie oznacza, że nie jest ona skuteczna. Taki sposób promocji może być zastosowany podczas eventów albo jako rodzaj upominku dla zwycięzców w różnych konkursach. Zadbamy o to, żeby wizerunek umieszczony na koszulce przyciągał uwagę.

Oferujemy pomoc przy projektowaniu nadruku, a także w ustaleniu, ile koszulek należy wydrukować, aby przełożyło się to na wzrost zainteresowania firmą. Zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo. Zapraszamy do kontaktu z nami – https://fantastycznekoszulki.pl/.