Własny ślub bez wątpienia jest jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Jak każdy doskonale wie – to złożone przyjęcie, którego zorganizowanie nie jest proste. W momencie planowania ślubu należy wybrać odpowiednią salę weselną i zarezerwować termin. Szukając odpowiedniego miejsca, warto zwrócić uwagę na lokal Nepomucen w Puławach.

Dogodnym i odpowiednim miejscem do urządzenia wesela w Puławach jest znany i ceniony lokal – Restauracja i sala bankietowa Nepomucen. Przemyślany, spójny i atrakcyjny wygląd to ogromna zaleta tego miejsca. Wysokiej klasy meble – stoły i krzesła, niecodzienny kształt okien i ścian, a także doskonały wygląd z zewnątrz sprawi, że każde wesele w Puławach będzie eleganckie i przyjemne. Obszerna sala weselna pozwala na różnorodne ustawienia stołów, dekoracji i innych ozdób. Miejsce Państwa Młodych jest zawsze wyeksponowane i udekorowane zgodnie z ogólnie panującym wystrojem sali. Jeśli organizatorzy wesela sobie tego życzą, nie ma żadnego problemu w realizacji wesela o określonym stylu ozdób. Może to być wystrój rustykalny, marynarski, boho, a nawet glamour czy Hollywood.

W kwestii wyboru koloru ozdób jest całkowita dowolność – to Młodzi decydują, jak ma wyglądać sala w trakcie najważniejszego dnia w ich życiu. Sezon weselny w Polsce to przede wszystkim późna wiosna, całe lato i wczesna jesień. W tym okresie nierzadko występują upały, które skutecznie zniechęcają do zabawy, tańców i kosztowania jedzenia. Na takie okoliczności zostaje odpowiednio wcześnie uruchomiona klimatyzacja, która przygotowuje salę na przyjście gości i utrzymuje odpowiednią temperaturę do samego końca imprezy.

Dzięki temu zabawa trwa przez wiele godzin i nikt nie przejmuje się skwarem panującym na zewnątrz. Sala Nepomucen w Puławach to idealne miejsce na organizację wesela z dużą liczbą gości.

Oferują:

Obszerny parking gwarantuje miejsce zarówno na przygotowany dla weselników autokar, jak i wiele aut prywatnych. Warto pamiętać, że to miejsce, w którym równie dobrze, co wesele można zorganizować studniówkę, spotkania biznesowe, chrzciny czy też inne imprezy rodzinne. Restauracja obsługuje także imprezy integracyjne, konferencje i uroczyste bankiety. Obsługa zapewnia wsparcie, doradztwo i pomoc w trakcie trwania imprezy i podczas jej organizacji. Dzięki możliwości indywidualnego przygotowania menu, każdy będzie zadowolony.