Ślub to bardzo ważny dzień w życiu każdej kobiety. Właśnie dlatego starają się one wtedy wyglądać piękniej niż kiedykolwiek wcześniej. Każda z pań chce być tego dnia ubrana w oszałamiającą suknię i mieć na sobie wyjątkową biżuterię.

Warto także pomyśleć o nieprzeciętnym welonie ślubnym od firmy Dora, jednym z tradycyjnych dodatków ślubnych dla kobiet. Początki tej tradycji w zachodnim kręgu kulturowym datuje się na czwarty wiek naszej ery. Biały welon symbolizuje przede wszystkim niewinność i czystość wybranki pana młodego. Uważany był za symbol dziewictwa, wierzono również, że chroni niewiastę przed złymi siłami i demonami. Współcześnie welon jest praktycznie nieodłącznym dodatkiem do sukni ślubnej. Kobiety uważają, że dodaje im on wdzięku i kobiecości. Welon dobiera się tak, aby pasował zarówno do sukni, dodatków, jak i fryzury panny młodej.

Odpowiednio dobrany welon, czy etole bolerka ślubne może nawet zatuszować drobne niedoskonałości ciała lub stroju. Jak powszechnie wiadomo, również moda ślubna ma swoje trendy, dotyczy to także welonów. Obecnie najczęściej wybierane są długie i gładkie lub złożone z dwóch odrębnych fragmentów – krótszego, tworzącego woal oraz dłuższej części opadającej na plecy. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość odpięcia dłuższego fragmentu na czas przyjęcia weselnego, co zapewnia pannie młodej wygodę. Welon nie powinien być zbyt krzykliwy i wyzywający. Oferta welonów ślubnych w sklepie Dora jest bardzo szeroka i z pewnością każda przyszła panna młoda znajdzie coś odpowiadającego jej gustowi. Zdecydowanie się na konkretną opcję wśród tak wielu welonów krótkich, długich, bardzo długich, ręcznie wyszywanych, bogato zdobionych lub prostych i gładkich, haftowanych, laminowanych i wielu innych do wyboru z pewnością nie będzie łatwe. Każda z Klientek może liczyć na fachową pomoc ze strony osób zatrudnionych w naszym sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.