Nasze wieloletnie doświadczenie oraz jakość świadczonych usług sprawiły, że firma TRANS-HOODY zapracowała na pozycję lidera w branży międzynarodowego transportu chłodniczego.

Renomę zyskaliśmy dzięki niezawodności i skuteczności. Swoim zaufaniem obdarzyli nas uznani producenci warzyw, owoców, mięsa i innych produktów spożywczych, farmaceutycznych oraz chemii gospodarczej. Docenili oni to, że powierzone nam towary zawsze docierały do miejsca przeznaczenia szybko, terminowo i w nienaruszonym stanie.

Gwarantem rozwiązań logistycznych na najwyższym poziomie w naszej firmie jest świetnie wyszkolona, wyspecjalizowana kadra kierowców zaznajomionych ze specyfiką transportu chłodniczego oraz niezawodne, regularnie poddawane niezbędnym kontrolom pojazdy odpowiednio przystosowane do przewozu towarów wymagających określonej temperatury.

Firma oferuje też inne usługi:

Siedziba TRANS-HOODY znajduje się w Lublinie, ale działamy na terenie całego kraju i Unii Europejskiej. Jeśli chcielibyście Państwo dołączyć do grona naszych Klientów zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i bezpośredniego kontaktu.