Dobrej jakości seks lalka kosztuje naprawdę sporo – to kwoty między 3000 $ a 6000 $, więc zakup „w ciemno” może nie być najlepszym pomysłem. Warto sprawdzić, jak taka lalka się zachowuje podczas zabawy, jaka jest w dotyku i co najważniejsze – czy taka forma seksu nam odpowiada. Dzięki temu dokonasz świadomego zakupu.

Pierwszym burdelem, w którym klienci mogli korzystać z seks lalek był przybytek firmy Lumidolls w Barcelonie. Kolejne takie miejsca otworzono w Moskwie oraz Turynie. Koszt godzinnej zabawy w Barcelonie to 100 Euro, a za dwie godziny zabawy trzeba zapłacić 180 Euro.
Ciekawostką jest fakt, iż burdel w Turynie szybko zebrał klientów zapisanych na wiele kolejnych miesięcy, a swoją działalność musieli tymczasowo zamknąć już w drugim tygodniu działalności ze względu na nieścisłości w umowie najmu lokalu.
Wszystkie z wyżej wymienionych placówek zapewniają lalki bezpieczne dla wszystkich, ponieważ są pozbawione uczulającego lateksu. Klienci mogą sprawdzić jak zachowuje się materiał TPE lub silikon.

Zobacz też: seks robot Samantha – blog o seks laskach.

Można nie wierzyć managerom Lumidolls dane dotyczące frekwencji we Włoszech, ale z pewnością można stwierdzić, że w Paryżu burdel z lalkami jest bardzo chętnie odwiedzany. Przyciąga mnóstwo klientów mimo mocno ograniczonej oferty zaledwie 4 lalek i krótkiej obecności na rynku.

Burdele z lalkami działają również w Wielkiej Brytanii. Szczególnie wartą uwagi jest oferta firmy LoveDoll UK w północno-wschodniej Anglii w Gateshead. Hasłem przewodnim przybytku jest „wypróbuj, zanim zakupisz”. Godzinna zabawa kosztuje 100 funtów, co przy cenie lalki na poziomie 2000 funtów jest naprawdę atrakcyjną ofertą, ściągającą klientów.

Również w Holandii w dzielnicy czerwonych latarni można odwiedzić burdel z seks robotami i seks lalkami. Co ciekawe – godzina seksu z lalką kosztuje zaledwie 30 Euro. Jest to spowodowane tym, że dom publiczny został założony wraz z udziałem dotacji państwa i otworzony przez znanych prezenterów telewizyjnych. Niewygórowana cena i łatwy dostęp do Holandii sprawiają, że to właśnie tam Polacy mogą najłatwiej sprawdzić seks lalki w praktyce.

Zachęcamy do dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami w komentarzach. Jeśli tylko byłeś w burdelu z seks robotami lub lalkami, to koniecznie podziel się swoimi wrażeniami z pozostałymi!