Poszukujesz idealnego miejsca w Lublinie na zorganizowanie konferencji służbowej lub małego spotkania biznesowego? Hotel Korona Spa & Wellness to elegancki i pięknie urządzony czterogwiazdkowy hotel z basenem, w którym poza pięknie przystrojonymi salami, wspaniale zaaranżowanymi pokojami, przestronnymi apartamentami znajduje się aż 6 sal konferencyjnych, które mogą pomieścić aż 250 osób!

U nas spotkają się Państwo z obsługą na najwyższym poziomie, naturalną i szczerą gościnnością i życzliwością. Czekają na Państwa udogodnienia takie jak rozległy ogród, basen ze spa oraz bezpłatny parking, który pomieści ponad 170 samochodów! Jesteśmy pewni, że to wszystko da Państwu gwarancję powodzenia imprezy służbowej. Mamy możliwość organizacji pikników firmowych, a także imprez plenerowych w hotelowych ogrodach aż do 700 osób! Wspaniałym pomysłem na zwieńczenie każdej konferencji jest dobra zabawa na świeżym powietrzu.

U nas odpoczniecie, poczujecie spokój, kameralny klimat i spotkacie się z niezwykłą atmosferą. Zaproszeni goście będą mogli zrelaksować się po dalekiej podróży w pięknym ogrodzie. Nasi Klienci, ich potrzeby i satysfakcja są dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każda konferencja przebiegła zgodnie z ich planem i życzeniem. W Hotelu Korona mogą Państwo liczyć na profesjonalną i doświadczoną obsługę Państwa imprezy.

Przygotowujemy odpowiednio sale konferencyjne Lublin – w naszym hotelu, mając na uwadze liczbę uczestników konferencji. Dbamy o najmniejsze szczegóły, gdyż uważamy, że w detalach tkwi siła. Zostanie Wam przydzielony osobisty opiekun, który będzie czuwał nad profesjonalnym przygotowaniem sali i całego zlecenia, a także nad prawidłowym jego przebiegiem.

Dołożymy wszelkich starań, aby konferencje w Hotelu Korona, były Waszym firmowym sukcesem. Jeśli szukają Państwo miejsca na organizację ważnej imprezy służbowej, to dobrze trafiliście! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dla Klientów biznesowych. Na wszelkie pytania z przyjemnością odpowiemy.