Gdy pada hasło „Hollywoodzki uśmiech”, to każdy doskonale wie, że mowa o pięknych, idealnie równych i śnieżnobiałych zębach. Kto z nas by nie chciał takiego mieć i cudownie prezentować się na wszystkich zdjęciach i przy każdej możliwej okazji? Właściwie wszyscy byśmy chcieli! Zatem pojawia się pytanie – co zrobić, aby mieć taki uśmiech?

Metod jest co najmniej kilka, ale efekt Hollywoodzkiego uśmiechu możliwy jest do uzyskania właściwie wyłącznie przy wykorzystaniu sztucznych zębów lub koron. Liczba osób z idealnie równymi i symetrycznymi zębami jest tak znikoma, że inne opcje praktycznie nigdy nie zagwarantują tak oszałamiającego uśmiechu.

Najlepsze efekty, zbliżające nasz uśmiech do upragnionego wyglądu, można uzyskać dzięki bogatej ofercie na aparaty stałe Lublin. To najlepsza ze stosowanych metod ortodontycznych. Oczywiście należy podkreślić, że terapia trwa długo, bywa bolesna i wiąże się z pewnymi niedogodnościami, ale efekty zapewniane przez stały aparat na zęby są właściwie trwałe.

Jednak uśmiech rodem z Hollywood to nie tylko równe i symetryczne zęby, ale także śnieżnobiała barwa. Tutaj dużo zależy od indywidualnych, genetycznych predyspozycji, ale nie tylko. Ogromne znaczenie ma dbałość o poprawność codziennej higieny, unikanie napojów takich jak kawa i herbata, palenia papierosów i używania innych substancji, które niekorzystnie wpływają na barwę zębów. Dostępne są również różnego rodzaju zabiegi wybielające zęby, które zapewniają bardziej lub mniej trwałe efekty.