Problemy natury psychicznej nie są niczym dziwnym w obecnych czasach, w których stres wydaje się być niestety nieodłącznym towarzyszem człowieka.

Problemy w pracy oraz te związane z finansami, kłopoty rodzinne, psychiczne konsekwencje uczestnictwa w wypadku drogowym, śmierć członka najbliższej rodziny- codziennie dotyka to wielu mieszkańców naszego kraju i w zasadzie każdy z nas jest narażony na to, że tego typu sytuacje pojawią się któregoś dnia także w naszym życiu.

Z takimi życiowymi problemami spotyka się również wielu mieszkańców Świdnika. Ich skutkiem może być stan lękowy, znaczne pogorszenie się samopoczucia, utrata wiary w sens życia. Czasem dochodzi do tego, że osoba mająca problemy nie jest we stanie w ogóle normalnie funkcjonować lub też ma z tym ogromne trudności. Niektórzy otrzymują wtedy wsparcie psychiczne od najbliższych, inni spotykają się z brakiem zrozumienia, a nawet pretensjami. Wiele osób wciąż nie zdaje sobie sprawy z tego, jak poważne mogą być skutki długo utrzymującego się stanu depresyjnego i jeżeli coś takiego spotyka członka ich rodziny, nie są w stanie okazać mu wsparcia.

Mieszkasz w Świdniku i dotknął Cię opisany powyżej problem? A może zmaga się z nim ktoś z Twojej rodziny lub jeden z przyjaciół? Warto zwrócić się o pomoc do psychologa lub psychiatry z Centrum Psychiatrii i Terapii Środowiskowej. Doświadczona kadra zajmuje się profesjonalnym pomaganiem tym osobom, które nie radzą sobie z codziennymi wyzwaniami, czego skutkiem są poważne problemy natury psychicznej.

Dzięki nam każdy z pacjentów otrzymuje szansę wyjścia z trudnej sytuacji i rozpoczęcia życia na nowo. Oferujemy zarówno kontakt z doświadczonym psychologiem, jak i wspomagającą jego działania terapię farmakologiczną. O tym, czy będzie ona konieczna, zdecyduje lekarz po zapoznaniu się ze stanem zdrowia pacjenta. Przeczytaj dokładnie opis oferty przychodni i jeżeli jesteś nią zainteresowany zadzwoń lub napisz.