Materiały reklamowe, którymi dysponujemy, stanowią doskonałe narzędzie marketingu i sposób na budowanie świadomości marki Twojej firmy. Jeśli jesteś właścicielem restauracji, sklepu lub innej firmy- warto po nie sięgnąć, gdyż pozytywnie wpływają one na jej wizerunek, a także z psychologicznego punktu widzenia są atrakcyjne, gdyż stanowią prezent, po który każdy z nas lubi sięgać.

Taki gadżet, który otrzymujemy, pozytywnie kojarzy nam się z osobą, firmą od której go otrzymujemy. Myślisz o zamówienia takich materiałów reklamowych do swojej firmy? Bardzo dobrze trafiłeś. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. W naszym asortymencie mamy wiele interesujących propozycji. Są to np. koszulki, torby, długopisy, kubki i inne akcesoria. Możemy wyprodukować dowolny wzór, model i kolor dostosowany do potrzeb indywidualnych Klienta. Produkty te są doskonałym ruchomym nośnikiem reklamy i informacji, zobacz więcej na materiały reklamowe Białystok WIB.

Torby mogą być wykonane z różnych materiałów: bawełna, elanobawełna, poliester lub dzianiny dresowej, a także w dowolnym kolorze lub zestawieniu kolorów, w dowolnym wykończeniu i znakowaniu (sitodruk, sublimacja, haft) i dowolnymi dodatkami (sznurki, klamry, uszy itp.) Projekt powstaje rozpoznaniu potrzeb klienta przez doradców handlowych i jest opracowywany graficznie przez studio projektowe, uwzględniające specyfikę stosowanej w WIB technologii.

W naszej firmie będziesz miał możliwość spersonalizowania gadżetu tekstylnego. Możesz sam zdecydować o jego kształcie, kolorze, materiale i innych cechach. Nasz zespół zaprojektuje każdy model gadżetu, który spełni Twoje oczekiwania według przyjętego projektu z dowolnego materiału. Nadruki tworzymy w technologii sitodruku i sublimacji oraz haftów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.