Szukasz lekarza ortopedy? Odwiedź stronę ortopeda.lublin.pl. Absolwent II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie , pracuję też w Wojewódzkim Pogotowiu Ratunkowym w Lublinie i w Stacji Ratownictwa medycznego w Chełmie. Jest związany z Okręgowym Sądem w Lublinie, pracuję jako lekarz sądowy.

Prowadzi Gabinet Ortopedyczny w Lublinie, w którym przyjmuję swoich pacjentów. W swoim zakresie ma specjalistyczne konsultacje ortopedyczne osób pełnoletnich kwalifikujących się do leczenia operacyjnego.

Lekarz ortopeda Lublin , zakres prowadzonych zabiegów:

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zachowawczym lub urazów takich jak: złamania kości, skręcenia czy zwichnięcia stawów. Kompleksowo zajmuje się leczeniem choroby zwyrodnieniowej stawów, wykonuję USG narządu ruchu, a także uzupełnieniem mazi stawowej preparatami kwasu hialuronowego zwanej wiskosulpementacją stawów.

Swoich pacjentów przyjmuję w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Puławach na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej oraz w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 4 w Lublinie w Klinice Ortopedii i Traumatologii.

Można się z nim ą skontaktować e-mailowo lub telefonicznie dzięki informacjom podanym na stronie internetowej http://www.ortopeda.lublin.pl/.