Rękawiczki jednorazowe stały się niezbędnym elementem wyposażenia wielu miejsc, takich jak na przykład gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, SPA, lokale gastronomiczne, hotele i wiele innych. Rękawiczki jednorazowe doskonale chronią skórę dłoni przed podrażnieniem przez różne substancje chemiczne, zapobiegają przenoszeniu się bakterii i wirusów, a także mogą zapobiegać drobnym urazom.

Rękawiczki jednorazowe mogą być wykonane z lateksu, nitrylu lub winylu. Każde z tych tworzyw charakteryzuje się nieco innymi właściwościami, dlatego należy dokładnie dobrać je do swoich potrzeb oraz upodobań. Rękawiczki lateksowe świetnie sprawdzą się w miejscach, gdzie należy często je zmieniać, czyli np. w hotelarstwie, firmach sprzątających oraz w hurtowniach. Są one doskonałym wyborem dla tego typu miejsc, ponieważ łatwo się je zakłada, doskonale dopasowują się do dłoni i co najważniejsze, są one biodegradowalne, czyli nie zanieczyszczają środowiska.

Rękawiczki nitrylowe i winylowe są za to polecane osobom uczulonym na lateks. Nie powodują one występowania podrażnień ani reakcji alergicznych. Również spełniają one świetnie swoje właściwości ochronne, dzięki czemu można je z powodzeniem stosować w wielu różnych branżach.

Wiele osób zastanawia się, gdzie kupić rękawiczki jednorazowe. Doskonałym wyborem będą sprawdzone sklepy zajmujące się dystrybucją rękawiczek, takie jak sklep internetowy ComboMedical. W naszym sklepie internetowym znajdziesz rękawiczki jednorazowe posiadające wszystkie niezbędne atesty. Są one wyrobami medycznymi klasy pierwszej oraz posiadają certyfikat CE: kategoria III – wodoodporne rękawiczki ochronne. Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić rękawiczki jednorazowe, zajrzyj do naszego sklepu internetowego ComboMedical. Oferujemy szeroki wybór rękawiczek jednorazowych wykonanych z różnych materiałów, w wielu kolorach. W ComboMedical znajdziesz rękawiczki w rozmiarach od XS do XL, dzięki czemu będziesz mieć możliwość idealnego dopasowania rękawiczek jednorazowych do swoich dłoni. Gdzie kupić rękawiczki jednorazowe? Tylko w ComboMedical!