Biuro rachunkowe mieszczące się w Lublinie zajmuje się obsługą księgową zarówno mniejszych przedsiębiorstw, jak i większych firm. Nasza działalność charakteryzuje się dokładnością, profesjonalnym podejściem i zaangażowaniem, aby zapewnić jak najwyższej jakości pomoc w księgowości naszym Klientom.

Działamy na rynku od wielu lat, a konkretniej od 1992 roku i dzięki ciężkiej pracy zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów. Obsługujemy wiele różnego rodzaju firm niezależnie od ich branży. Kompleksowo zajmujemy się sprawami dotyczącymi księgowości. Nasze biuro rachunkowe wspiera firmy w ich działaniach, dzięki czemu zyskują one cenny czas, który można przeznaczyć na rozwój przedsiębiorstwa. Nasza firma pracuje w osobistych przestrzeniach biurowych, między innymi przy ulicy Turystycznej 44, która mieści się w Lublinie. Nasi Klienci mogą liczyć na to, że ich dane będą dokładnie chronione oraz bezpieczne, a wszelkie usługi będą wykonywane z należytą dbałością. Gwarantujemy także zachowanie tajemnicy handlowej więcej informacji na http://wawrysiuk.pl/.

Spośród innych biur rachunkowych działających na rynku, wyróżnia nas doskonała, rzetelna obsługa w konkurencyjnych cenach. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów dotyczących rachunków oraz podatków w firmach i bierzemy odpowiedzialność za sprawy finansowo-księgowe oraz za doradztwo podatkowe.

Nasza oferta obejmuje:

 1. Śledzenie na bieżąco i dostosowywanie się do zmian w przepisach,
 2. Przejęcie obowiązków związanych z prowadzeniem księgowości w firmie,
 3. Prowadzenie rachunkowości, dokumentowanie przychodów i rozchodów,
 4. Zajmowanie się rejestrowaniem sprzedaży i zakupów,
 5. Doradztwo kadrowe,
 6. Faktury sprzedaży,
 7. Deklaracje oraz rozliczenia CIT,
 8. Deklaracje oraz rozliczenia VAT,
 9. Przejęcie Pełnomocnictwa, które uprawnia do reprezentowania Klienta przed Organami Skarbowymi,
 10. Biuro księgowe – prowadzenie księgowości dla firm,
 11. Rozliczenia roczne,
 12. Bilansy dotyczące zysków i strat,
 13. Pomoc obejmująca prowadzenie biura wirtualnego (rejestracja i prowadzenie firmy).

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą i do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego.