Zielone Hobby jest siecią sklepów ogrodniczych na terenie miasta Lublin. Klienci mają do dyspozycji szeroki wybór różnorodnych artykułów z branży ogrodniczej. Oferujemy asortyment wysokiej jakości od sprawdzonych marek, przeznaczony dla profesjonalistów.

Jeśli planujesz samodzielnie stworzyć piękny ogród, to koniecznie zobacz naszą ofertę sadzonek kwiatów, ziół i drzewek owocowych. Dysponujemy również akcesoriami wykorzystywanymi do ochrony ogrodu i roślin. Mamy na stanie małe i duże doniczki oraz donice, ziemie, agrotkaniny, grille oraz wiele innych produktów z dziedziny ogrodniczej. Zaopatrujemy się w najlepsze sadzonki kwiatów i roślin od renomowanych producentów, które następnie oferujemy w atrakcyjnych cenach naszym klientom. Dbamy o to, aby dostępne u nas sadzonki i drzewka były wysokiej jakości – dzięki temu bezproblemowo przyjmują się w nowym miejscu.

W sklepie znajdziecie między innymi:

Doniczki ze sklepów Zielone Hobby to również bardzo porządne produkty, które cechują się wytrzymałością, pięknym wyglądem i trwałością. Na naszych półkach można odnaleźć donice mniejsze i większe o zróżnicowanych wzorach i kształtach zarówno te do stosowania wewnątrz budynków, jak i modele przeznaczone do zdobienia ogrodów, tarasów czy balkonów. Oferujemy agrotkaniny, które jeszcze nie tak dawno dostępne były wyłącznie dla profesjonalnych firm ogrodniczych i architektów krajobrazu, a teraz każdy może je wykorzystać w przydomowym ogrodzie. Ich zadaniem jest zwiększenie efektywności przyrostu, produkcji plonów, utrzymanie odpowiedniej wilgotności gleby.

Doskonale radzą sobie również z tłumieniem rozwoju chwastów. Na dziale z chemią ogrodową można odnaleźć środki na owady, chwasty, czy różnego rodzaju grzyby. Oferujemy także ziemię, która jest absolutnie niezbędna do utworzenia pięknego ogrodu z roślinami, kwiatami, a także pysznymi owocami i warzywami.

Dysponujemy różnorodnymi rodzajami ziemi i podłoża ogrodniczego oraz szeregiem innych produktów, których zadaniem jest wspieranie w pielęgnacji ogrodu. Zachęcamy do sprawdzenia oferty sklepów ogrodniczych Zielone Hobby.